O nas

Studio projektowe AKSENT DESIGN powstało z pasji do pięknych wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników, taka jest też misja Studia. Prowadzi je Beata Krzyszkowska, która od lat zajmuje się projektowaniem wnętrz użytkowych oraz mebli na wymiar.

Silną stroną Aksent Design są przemyślane wnętrza, które poza aspektem estetycznym i wizualnym spełniają oczekiwania użytkowników pod względem funkcjonalnym uwzględniając zasady szeroko pojętej ergonomii wnętrz.

Beata Krzyszkowska zawsze uważnie słucha oczekiwań Inwestorów prowadząc szeroki wywiad na temat potrzeb, upodobań, stylu życia, przyzwyczajeń, a nawet marzeń. Każde wnętrze ma swojego właściciela, może to rodzina z dziećmi, może starsze małżeństwo, może singiel, a może grupa znajomych wynajmująca lokal tymczasowo – dla Beaty wszystko jest ważne. Uważa, że nawet najdrobniejsze aspekty są istotne, by ostatecznie powstało komfortowe wnętrze, w którym wszyscy domownicy czują się „u siebie”.

Wnętrza zawsze mają indywidualny charakter, dzięki czemu każdy chętnie poleca Beatę Krzyszkowską innym, bo jej projekty nigdy nie są powielane, a rozwiązania zawsze dobrze przemyślane.

Beata Krzyszkowska ma bogate doświadczenie przy współpracy z firmami remontowymi i wykończeniowymi. To bardzo ważne, żeby projektant miał dobry kontakt z wykonawcą takich prac, bo nie zawsze wszystko daje się przewidzieć na etapie projektowania. Bywa, że w trakcie prac demontażowych pojawiają się trudności, które wymuszają zmiany projektowe. Beata dzięki wysokim kompetencjom interpersonalnym zawsze sprawnie rozwiązuje tego typu problemy. Chętnie się uczy i poznaje nowe technologie, materiały i rozwiązania. Uważa, że zawsze jest wyjście z każdej sytuacji i nie ma rzeczy niemożliwych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@aksentdesign.pl

tel. 605992190