4 DESIGN DAYS 2019

W styczniu odbyły się w Katowicach targi wnętrz 4 Design Days, na których mieliśmy okazję obejrzeć stoiska wielu interesujących firm. Wydarzenie miało już swoją 4 edycję, która była zdecydowanie najlepsza w stosunku do poprzednich. Organizatorom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju w kolejnych latach.

Jak zwykle takim wydarzeniom towarzyszyły spotkania branżowe, czyli tematyczne warsztaty z zakresu designu, technologii zarówno we wnętrzach jak i otoczeniu zewnętrznym. Wykłady były prowadzone przez przedstawicieli firm oraz architektów i projektantów.

Wśród wystawców pojawili się producenci i dystrybutorzy materiałów, wyposażenia, dekoracji, mebli okładzin ściennych i podłogowych, konstrukcji oraz przedstawiciele rynku nieruchomości. Nie zabrakło też szkół wyższych, które również zaprezentowały swoje najbardziej interesujące projekty.

Naszą uwagę zwróciło kilku producentów i dystrybutorów oświetlenia, które zawsze przykuwa uwagę zwiedzających, między innymi Wojnarowski Lighting Design, Elmax, Seltia, czy Milagro. Podziwialiśmy przepiękne kuchnie Lacanche, które idealnie wpasowują się w luksusowy i nowoczesny design.

Nie uszły naszej uwadze wyjątkowe ekspozycje z korka naturalnego Muratto, które charakteryzują się nowoczesnymi wzorami, różnorodną kolorystyką oraz dają możliwości formowania własnych aranżacji.

Przepiękne kompozycje z naturalnej zieleni do wnętrz nie tylko komercyjnych zaprezentowały Calla i Domi Garden, a Silvadec pokazała jak przestrzenie zewnętrzne – tarasy, ogrody i balkony stają się „wnętrzami”, w których design ma znaczenie, zwłaszcza kiedy chcemy się czuć dobrze i komfortowo.

Nie możemy nie wspomnieć o Lekko, producencie ścian oraz drzwi ze szkła i metalu, które idealnie wpasowują się w klimat industrialnych wnętrz, a które również pasują do wielu innych nowoczesnych aranżacji. Dla poszukiwaczy pięknych mebli kuchennych oraz nowoczesnych rozwiązań kuchennych nie zabrakło pięknych kuchni oraz producentów wyposażenia takich jak Blum, Peka, Franke, czy Deante.

 

W świat łazienek wprowadzały nas Excellent, Max-Fliz, Bozza,  Grohe Polska, Roca Laufen i Cersanit. A okładziny ścienne i podłogowe zaprezentowały firmy począwszy od farb, nadruku na ścianach, poprzez tapety, tynki strukturalne, panele dekoracyjne, aż do drewnianych podłóg, płytek ceramicznych i kamienia naturalnego.

Z przyjemnością odwiedzimy 4 Design Days w przyszłym roku J.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@aksentdesign.pl

tel. 605992190